Haber

Hayranlarıyla kavgaya tutuşan Doja Cat’in yeni single’ı için verdiği pozlar tüyler ürpertti!

Son dönemde ırkçı ve tacizci olduğu iddia edilen sevgilisini tüm dünyaya savunmasıyla, hatta hayranlarına sert yorumlarda bulunmasıyla gündeme gelen Doja Kedi, bu kez yeni sevgilisi için verdiği şeytan pozlarıyla trend oldu. Bekar. Detaylar ?

Hem ilgi çekici tarzı hem de şarkılarıyla gündemden bir an bile ayrılmayan Doja Cat’i bilmeyen yoktur sanırım.

Zamanla tarzında büyük değişikliklere uğrayan Doja Cat, özellikle son dönemde sadece şekliyle değil erkek arkadaşı, aktörü, komedyeni ve müzisyeni J Cyrus ile de adından söz ettiriyor.

Hikâye oldukça uzun ama bilmeyenler için kısacası, ırkçı ve tacizci olduğu iddia edilen sevgilisini körü körüne koruyan, hatta suçlamaların ardından bir özür yayınlayarak suçu üstlenen Doja Cat. Hatta hayranlarının karşısına çıkan bu film, dünya basınında da büyük tepki gördü.

Şimdi gelelim son konuya… Doja Cat geçtiğimiz günlerde yeni teklisi Demons’un fotoğraf çekiminden fotoğraflar paylaştı… ?

Pozlar o kadar korkutucu ve ilginç ki doğal olarak hayranlarının tepkisini çekti.

1. Peki Doja Cat yine ne yaptı? Hatta gündemimize bile girmeyi başardı… Sosyal medya kullanıcılarının hem eleştirilerine maruz kaldı hem de alay konusu oldu. Bakalım kim ne söylemiş!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8.?

9.?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. Onu arttıran var mı? ? Yorumlarda buluşalım!

hayrathaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu