Haber

İstanbul’da zorla arabaya bindirilen kadının kaçırılmadığı ancak sürpriz olduğu açıklandı

Gaziosmanpaşa’da arkadaşıyla yolda yürürken yanlarına gelen otomobile zorla bindirilerek kaçırıldığı iddia edilen kadının aslında kaçırılmadığı, nişanlısı tarafından şaşırtıldığı açıklandı.

Gaziosmanpaşa’da bir arkadaşıyla işten çıkan kadın, sokakta yürürken iddiaya göre zorla araca bindirilerek kaçırıldı. Güvenlik kameralarına yansıyan olayın ardından soruşturma başlatan İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kaçırıldığı iddia edilen İ.J ile kaçırdığı iddia edilen 3 kişinin Iğdır’da olduğunu belirledi. Iğdır’da gözaltına alınan 4 kişinin ifadelerinde herhangi bir kaçırma olayının bulunmadığını belirterek, İ.M.’nin nişanlısı İ.J.’ye ‘sürpriz’ yaptıklarını belirttikleri öğrenildi.

Karadeniz İlçesi’nde dün saat 17.00 sıralarında meydana gelen olayda, İ.J. işyerinden ayrıldı. ve yanındaki kadına bir araba yaklaştı. İki kişi arabadan indi ve IJ’yi zorla arabaya bindirdi. Otomobil olay yerinden hızla uzaklaşırken yaşananlar bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

Çevredekilerin çok sayıda kaçırılma iddiasıyla ihbarda bulunduğu olay üzerine polise ihbarda bulunuldu. İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda, IJ’nin kendisini kaçırdığı iddia edilen İ.M., GJ ve MS’nin olayın ardından 1.500 kilometre uzaklıktaki Iğdır’a gittikleri belirlendi.

Polis ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere karakola götürülen İ.J. ile kendisini kaçırdığı iddia edilen İ.M.’nin nişanlandığı öğrenildi. İ.M. Nişanlısına sürpriz yapmak için böyle bir şey yaptığını söyleyen İ.J.’nin kız kardeşi GJ’nin de aralarında bulunduğu 4 kişi ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu